Strona Główna .:Degu Serwis:. Koszatniczka w Internecie
Koszatniczki - one i o nich !!!

FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
Herbal Pets
 Ogłoszenie 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: asiol
27-09-2012, 13:59
Krytyka
Autor Wiadomość
Nashael 
Kandydat na Członka Degu Serwis

Imiona koszy: Myszki
Znak zodiaku:
wodnik

Imię: XXX
Wysłany: 17-07-2012, 20:59   

junoo napisał/a:
hah naprawdę myślisz, że umiemy pisać poprawnie tylko dzięki Mozilli?

Często o tym wspominacie więc używacie.
junoo napisał/a:
wywnioskować jakie

No właśnie nie każdy wnioskuje identycznie jak ty, prawda?
junoo napisał/a:
jadeną osobą która może być oburzona na nas jest autor postu w czytelni, który został poddany moderacji... Nashael

Nie zostałem poddany moderacji w Czytelni, swoją drogą to moderacji zostałem poddany już tyle razy, że brakuje mi palców ;) i z wypowiedzi ludzi tutaj to nie tylko ja.
junoo napisał/a:
wiesz może to wina regionu w którym mieszkam, ale nigdy słowo "dziewucha" nie będzie po mnie spływało jak po kaczce i różnica wieku nie ma tu żadnego znaczenia.

eh, brak tolerancji ;/

Ja nie o rozmnażaniu ;/ chce dokończyć co zacząłem a robi się z tego tysiąc wątków. Każdy doczepi swoje 5 groszy i za chwile nie będzie wiadomo o co chodziło.
którzy często bezwzględnie manipulują naszym życiem.
Ostatnio zmieniony przez Nashael 17-07-2012, 21:02, w całości zmieniany 1 raz  

admin 
Administrator
Makaron Świderek

Imiona koszy: śp.Filip vel Fifi, śp.Silicium vel Sili
---: śp.Junior, śp.Pi
Znak zodiaku:
byk

----: śp. Żelek, śp.Galaretka
Imię: Aleksandra
Wysłany: 17-07-2012, 21:05   

Nashael napisał/a:

Ja nie o rozmnażaniu ;/ chce dokończyć co zacząłem a robi się z tego tysiąc wątków. Każdy doczepi swoje 5 groszy i za chwile nie będzie wiadomo o co chodziło.

no masz rację, Moro niestety weszła w Twój wątek, więc i ja tutaj kontynuuję. Żeby nie było, że spamuję, jak tylko przejdziemy na phpbb3 będzie mod do spoilerów i wtedy będę bić po łapach za jego nieużywanie w czytelni :)

A temat o rozmnażaniu kotów ustawiony jest na wygasanie, mogłam go od razu usunąć, ale wolę kiedy moi adwersarze mają możliwość przeczytania postów i nawrzucania mi na PW, jeśli mają taka potrzebę. Nie pozwolę natomiast na pisanie szkodliwych bajek.

Poza tym, my tu spamu spamu, a skrypt do odbudowywania search się grzeje :D

junoo 
Administrator
***autsajder***

Imiona koszy: Korba, Choya, Rasta, Reya; Franka i Lili
---: pies Aron, szynszyle Rajtek i Szyszka, chomik Hari
Znak zodiaku:
wodnik

----: (T*, T*, S*, P*, D*) (G*, Y*, Z*)
Imię: Justyna
Wysłany: 17-07-2012, 21:06   

Nashael napisał/a:
Często o tym wspominacie więc używacie.

ale w odniesieniu do userów... bo skoro pisać poprawnie nie potrafią to z szacunku do pozostałych mogli by zainstalować Mozillę i pisać poprawnie.
Lepiej by się czytało, a i nam odjęliby trochę obowiązków.
Nashael napisał/a:
No właśnie nie każdy wnioskuje identycznie jak ty, prawda?

nie wymagam
Nashael napisał/a:
eh, brak tolerancji ;/

hahaha nie wiem co tu ma tolerancja
nigdy nie będę tolerowała jak mnie ktoś obraża

asiol 
Administrator

Imiona koszy: Glut, Rodzynek, Mort, Bob, Stuart
---: Chipi (*), Chandler (*), Chester (*)
Znak zodiaku:
ryby

Imię: Joanna
Wysłany: 17-07-2012, 21:09   

Cytat:
No to już jest przesadne zadzieranie nosa asiol i wnoszenie do dyskusji negatywnych fluidów.

Nie zadzieram nosa, tylko mam dość czytania takich określeń od osób, które mnie nie znają. Ja Cię nie określam w żaden sposób, a również mogłabym wystosować wiele epitetów pod Twoim adresem.

Cytat:
No to już jest przesadne zadzieranie nosa asiol i wnoszenie do dyskusji negatywnych fluidów.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale tamta dziewczyna nie miała nic przeciwko i nie odstawiła takiej szopki jak Ty teraz.

Cytat:
Nikt by jej NIC nie mógł zrobić, ale widzisz wystarczy odrobina poczucia władzy i już człowiek przestaje liczyć się z drugim.

Oczywiście, że mogłabym tej osobie powiedzieć co o tym sądzę, ale wyrzucić nie. I nie wiem czy przeczytałeś fragment o tym, że Minki też z tematu nikt nie wyrzucił.

Cytat:
Dlaczego?

Cytat:
Moderator nie ma obowiązku podejmowania dyskusji z użytkownikiem na temat podjętej decyzji.

Moro 
Super Zjadacz Gałązek

Imiona koszy: Zenia, Kola, Felek(ŚP)
Znak zodiaku:
bliznieta

Imię: Mania
Wysłany: 17-07-2012, 21:21   

Jak dla mnie wszystko jest jasne. Wystarczy wejść na ten temat i widać jak na dłoni, kto jest arogancki i tworzy niemiłą atmosferę. Gratuluję :ok: Nie ma to jak samemu sobie strzelać samobóje z powodu grzecznej krytyki Nashaela, który w końcu jest tu tylko gościem. Zgadzam się z nim co do joty i przepraszam Nashael, że wtargnęłam na Twój temat, nie wiedziałam, że tego też nie wolno :rumieniec:
Ostatnio zmieniony przez Moro 17-07-2012, 21:22, w całości zmieniany 1 raz  

Nashael 

Znak zodiaku:
wodnik

Wysłany: 17-07-2012, 22:23   

Podanie powodu w rubryczce "Powód" nie jest dyskusją. No chyba że na tym forum moderatorom takowa rubryczka się nie wyświetla. Chociaż powinna bo już otrzymałem maila wygenerowanego przez automat z powodem usunięcia posta kiedyś tam.

Junoo, skoro nie wymagasz to czemu wymagałaś parę postów wyżej tłumacząc mi, że mogłem wywnioskować tak samo jak ty, że skoro nikt nie spoiluje to dziewczyna też nie może? ;p Poza tym, co to jest za obrażanie na kogoś kto nie chciał cie w ogóle obrazić? Po co te nerwy? Przecież ładnie i składnie napisałem co mi leży na sercu, bez żadnych wyzwisk i złości. Napisałem bardzo tolerancyjnie i przyznaję, że troszkę ale to na prawdę troszkę mogłem was sprowokować mówiąc co myślę o asiol bo tak właśnie ją odbieram. W tym momencie ciężko mi przechodzi przez gardło "przepraszam że mimowolnie cię obraziłem nazywając cie dziewuchą" bo już zdążyłaś się obrazić. Wnioskuje tak, bo skoro ktoś mi pisze, że go obraziłem to chyba jest już obrażony. No i trochę głupio wyszło bo ty wplątałaś się przez przypadek między mnie i asiola. Do ciebie nie mam żadych pretęsji a to co wynikło, wynikło w trakcie rozmowy.

Z tobą asiol nie ma co dyskutować, zaparłaś się i choćbyś racji nie miała to i tak będizesz się upierać. Nawet nie poświęcając kilku sekund na rozważenie wszystkich za i przeciw. Trochę to smutne i nie pozostaje nic jak machnąć ręką. Nie wyniknęła by z tego żadna szopka, gdybyś po prostu przyznała mi chociaż 1/3 racji. Np. że jednak mogłaś w inny sposób zniszczyć jej posta. Mniej inwazyjny. Zwróciłem ci tylko uwagę a szopka powstała wraz z waszą nerwówką i obrażaniem się. Jak to się mówi? CHciałem dobrze a wyszło jak zwykle? :D Chciałem dobrze bo myślałem, że dzięki temu skromnemu manifestowi asiol wyluzuje ale niestety już nawet Junoo się spina.

Odpuszczam bo głową ściany nie przebiję a rękami nie wolno xD <--- żart.

Aha. Przecież Jabłonka to wieś... no ale mniejsza już z tym, tak tylko zajrzałem na mapę bo wspomniałaś o różnicach regionalnych.
Ostatnio zmieniony przez Nashael 17-07-2012, 22:37, w całości zmieniany 1 raz  

junoo 
Administrator
***autsajder***

Znak zodiaku:
wodnik

Wysłany: 17-07-2012, 22:53   

Nashael, nie każe Ci wnioskować tak samo jak ja, wręcz jest to niemożliwe. Ale zasady jakie panują na danym wątku łatwo wyłapać biorąc czynny udział od początku dyskusji.
Nashael napisał/a:
Poza tym, co to jest za obrażanie na kogoś kto nie chciał cie w ogóle obrazić?

hmmm ja Ci napisałam, jak to odebrałam, Ty mi zasugerowałeś trochę tolerancji... więc czułam jakbyś dalej w to brnął i kazał przyjąć obrazę na klatę więc Ci odpisałam, że czegoś takiego tolerować nie będę. Ale jak mówię, mogło to wyniknąć z różnic kulturowych/regionalnych. Bo Jabłonka to wieś, racja, ale położona na Orawie gdzie jest gwara orawska i słowo dziewucha nie oznacza niczego przyjemnego ;)
Nashael napisał/a:
No i trochę głupio wyszło bo ty wplątałaś się przez przypadek między mnie i asiola.

Achh no bo nie pisałeś krytyki personalnie tylko po całości administracji :P

Nashael 

Znak zodiaku:
wodnik

Wysłany: 17-07-2012, 23:15   

Gdzie mogłem pisać personalnie? W Czytelni gdzie najpierw zwróciłem się do asiola cytując ją, czy tutaj gdzie w 1 poście zwracam się tylko do ciebie i do asiola?

Poczekaj bo chyba jestem zbyt głupi na to zdanie:
junoo napisał/a:
Ty mi zasugerowałeś trochę tolerancji... więc czułam jakbyś dalej w to brnął i kazał przyjąć obrazę na klatę

Zasugerowałem ci brak tolerancji więc myślałaś że w TO brnę? i że KAZAŁEM ci żebyś co zrobiła?
Dobrze to rozumiem? Bo nie dokońca ogarniam TO. Jest już późno, ja idę spać, nie wiem o co już chodzi.
Dobranoc. :piwko:

[ Dodano: 17-07-2012, 23:22 ]
I jeszcze wstawka humorystyczna.
junoo napisał/a:
Po pierwsze fajnie by było jakbyś nie zaczynał wątku od nie wiem jakiej strony, bo kurna po połowie się połapałam o czym w ogóle piszesz

Nie chciałem spoilować ;>
Ostatnio zmieniony przez Nashael 17-07-2012, 23:25, w całości zmieniany 1 raz  

junoo 
Administrator
***autsajder***

Znak zodiaku:
wodnik

Wysłany: 18-07-2012, 12:02   

Cytat:
Gdzie mogłem pisać personalnie? W Czytelni gdzie najpierw zwróciłem się do asiola cytując ją, czy tutaj gdzie w 1 poście zwracam się tylko do ciebie i do asiola?

Przepraszam, mój błąd. Pomyliłam autora posta.
Nashael napisał/a:
Zasugerowałem ci brak tolerancji więc myślałaś że w TO brnę? i że KAZAŁEM ci żebyś co zrobiła?
Dobrze to rozumiem? Bo nie dokońca ogarniam TO. Jest już późno, ja idę spać, nie wiem o co już chodzi.
Dobranoc. :piwko:

Dajmy już temu spokój, bo najwidoczniej Tobie chodziło o co innego, a ja to odebrałam inaczej i do ładu z tym nie dojdziemy.

Odpowiedz do tematu