Strona Główna .:Degu Serwis:. Koszatniczka w Internecie
Koszatniczki - one i o nich !!!

FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
Herbal Pets
 Ogłoszenie 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Porządny sklep zoologiczny Bielsko-B?
Autor Wiadomość
Teufelin90 
DEBIUTANT MIESIĄCA

Imiona koszy: Ziutka, Euro
Znak zodiaku:
byk

----: Rukia [*] Chili [*]
Imię: Irena
Wysłany: 02-10-2014, 17:04   Porządny sklep zoologiczny Bielsko-B?

Zakładam ten temat, gdyż poprzednie na temat Bielska są już lekko hmmm... nieświeże ;) Po pierwsze chciałam się podzielić swoimi odczuciami z dzisiejszej wyprawy do B-B w poszukiwaniu jedzenia i ziół dla moich koszek... Otóż w centrum (okolice zamku, ul. 11 - listopada) udało mi się znaleźć aż... uwaga 2 sklepy z artykułami dla zwierząt... Heh, dobre i to... Wchodzę do pierwszego z nich (ul Krasińskiego, koło zamku) jako, że w dawnych wątkach był on polecany ze względu na możliwość zakupu ziół Herbal Pets... I tu, pomimo szumnego napisu na szyldzie, iż sklep istnieje od 1957 itp niemiłe zaskoczenie: za przeproszeniem jeśli chodzi o produkty żywieniowe to tylko przysłowiowy bród, smród i ubóstwo, o wszelkich ziołach czy Verseli można zapomnieć, a jak zapytałam pana czy może ma suszony topinambur to tylko popatrzył na mnie z miną "o czym ona do mnie mówi?" - no cóż zdecydowanie nie opłacało się czekać 25 min na otwarcie...
No nic, stwierdziłam szukam dalej. Kolejny sklep - okolice KFC, Klimczoka i Rosmanna (ul. Cyniarska). Czekam, bo Pani obsługuje klienta, nic ciekawego na 1 rzut oka nie widać, obserwuję klienta. Wybierał, wybierał, wybrał ale... nie kupił. Dlaczego? Pani "dopiero weszła do sklepu i nie ma wydać." Pytam wyraźnie o zioła dla koszatniczki, odpowiedź: mam siano z ziołami i mieszankę owocowo - warzywną (super dla kosza, rzeczywiście). No więc pytam o topinambur, choć już bez nadziei - kolejna reakcja sprzedawczyni co ja od niej chcę i o czym ja mówię...
Idę dalej 11 listopada, widzę szyldy: sklep dla psów i kotów oraz sklep zoologiczny Eden - wchodzę w delikatnie mówiąc nieprzyjemne podwórko i reklamowanego sklepu nie znalazłam.

W związku z tym pytanie do wszystkich znających centrum Bielska: czy możecie polecić choć JEDEN porządny sklep dla zwierzaków? I nie pytam tu o sieciówki, które co prawda posiadają dobre zaopatrzenie ale ceny 2-krotnie wyższe niż w innych miejscach...

lucynabarbara 
Koszomaniak

Imiona koszy: Bobby , ricci , briciola (+)
---: koty Ismena i Giamora, Samir, chomik dżunia.
Znak zodiaku:
skorpion

Imię: Lucyna
Wysłany: 03-09-2015, 10:13   

Polecam sklep internetowy swiat4lap tam jest wszystko dla kosztaniczki
. W Bielsku faktycznie nic nie ma. Znalazłam kiedys babkę lancetowata w lecznicy niedaleko Kopernika. Ale to wszystko. Pare rzeczy tez jest na sarnim stoku..

ardehal 
Nowicjusz

Imiona koszy: Zdzisiu, Edek
Imię: Gosia
Wysłany: 03-09-2015, 15:07   

Stary temat wyciągłaś :razz: w Bielsku jest fajny sklep na hulance, w budynku z wieżyczką. Mają spory wybór ziół HP, kilka markowych karm z góry rankingu degu, dobre ceny na gadżety klatkowe. Ważniejsze jest to, że czego nie ma, bez problemu zamawiają, a jak zamówią, to też wystawiają nie bardzo drogo:-) Słowni, sympatyczni, i znają się na tym co robią. Więc polecam.

lucynabarbara 
Koszomaniak

Imiona koszy: Bobby , ricci , briciola (+)
---: koty Ismena i Giamora, Samir, chomik dżunia.
Znak zodiaku:
skorpion

Imię: Lucyna
Wysłany: 03-09-2015, 16:27   

byc moze stary ;) chciałam dobrze . Z Czechowic ciezko mi sie dostać na hulanke. A maja stronę internetowa?

ardehal 
Nowicjusz

Imiona koszy: Zdzisiu, Edek
Imię: Gosia
Wysłany: 03-09-2015, 21:54   

raczej na pewno nie mają. To malutki sklepik :)

Odpowiedz do tematu